Kiba Yazılım Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret LTD. Şti. Kullanım Şartnamesi ve Hukuki Bilgileri

  • İçeriğin telif hakları ve kullanımı
  • Uygulanabilecek diğer şart ve bildirimler
  • Diğer fikri ve sınai haklar
  • Feragat
  • Kiba Yazılım’a bilgi sunma
  • Yargılama yetkisi ve şube detaylarıBu internet sitesini kullanmadan önce kullanım şartnamesini dikkatlice okuyun. İnternet sitesine ve sitenin materyallerine erişiminiz ve kullanımınız sizin bu şartları tümüyle kabulünüze ve uymanıza bağlıdır. Eğer bu şartları kabul etmezseniz, internet sitesini derhal terk etmeniz ve internet sitesinden elde ettiğiniz materyallerden ileride alacağınız her türlü faydayı kesmeniz gerekmektedir.

İçeriğin telif hakları ve kullanımı

Bu internet sitesindeki materyallerin telif hakları ve diğer hakları Kiba Yazılım’a aittir.

Bu sitede size sağlanan materyalleri sadece kendi içinizde bilgi edinmek amacıyla görmek, indirmek ve çoğaltmak hakkına şu şartlara uyarak sahip olabilirsiniz.

  • Materyallerin orijinal hallerindeki bütün bildirimlerin ücretini ödemek
  • Görüntülerle ilgili olarak, sadece yazının etrafındaki görüntüleri kullanmak,
  • Aşağıdaki telif uyarısını içererek: © Kibatech –  Kiba Yazılım tüm hakları saklıdır.

Kiba Yazılım’ın yazılı izni olmadığı sürece bu internet sitesindeki materyaller başka bir yayın veya ticari amaç için kullanılamaz. Bu internet sitesindeki herhangi bir bölüm çerçeve veya parça olarak veya başka bir yolla başka bir internet sitesinin bölümü yapılamaz. Bu internet sitesi ve içeriği herhangi türden bir veri tabanı oluşturmak veya aynısının (tamamının veya bir bölümünün) siz veya 3. kişiler tarafından ulaşılabilmesi, internet sitesi veya içeriğinin tamamının veya bir bölümünün dağıtılması için veri tabanının depo edilmesi amacıyla kullanılamaz.

Uygulanabilecek diğer şart ve bildirimler

İlave şartlar ve koşullar yapılan ticari işlemlere veya KibaYazılım tarafından bu internet sitesi üzerinde yürütülen promosyonlara da uygulanacaktır. İlave şartlar bu internet sitesi tarafından teklif edilen bütün duyuru panolarına, sanal konuşma mekanlarına ve/veya diğer mesaj ve iletişim olanaklarına da hâkim olacaktır. Bu hukuki bilgi sayfasının içerdiği hiçbir şey KibaYazılım ve sizin aranızda şu anda hüküm ifade eden herhangi bir sözleşmeyi düzeltmek veya düzeltmeye niyet etmek amaçlı değildir.

Ödeme ile ilgili yükümlülükler

1.Kullanıcı işbu Sözleşme kapsamındaki Site’de veya Platform’da belirtilen tüm ücretleri belirtilen ödeme koşulları ve araçları ile tam ve eksiksiz olarak ödemelidir. Site’de veya Platform’da aksine belirtilen durumların haricinde (i) ücretler, mevcut kullanım oranlarına değil, alınan hizmetlere dayalıdırlar, (ii) ödeme yükümlülükleri iptal edilemez ve satın alma/kiralama dönemi boyunca Sözleşme fesih de dahil olmak üzere üyeliğin herhangi bir nedenle sona ermesi halinde ödenen ücretler geri alınamaz. Yenilenecek dönemlerde sitede ilan edilen güncel fiyatlar geçerli olacaktır.

2.Ücretler, ödeme koşulları, ücretlerin yürürlük tarihleri Site’de veya Platform’un ilgili bölümlerinde ilan edilecektir. Şirket tarafından düzenlenecek faturalardaki ilgili ücretlere ilişkin vergi ve harçların ödenmesinden de Kullanıcı sorumludur.

3.Kullanıcı eksiksiz ve doğru faturalandırma ve iletişim bilgileri temin etmekle ve söz konusu bilgilerdeki herhangi bir değişikliği bildirmekle yükümlüdür. Şirket, ödemeye ilişkin işlemler veya banka entegrasyonu ve ilgili güncellemeleri gerçekleştirmek için kredi kartı ve ödeme bilgilerini saklanması için Asecco’ya iletecektir.

4.Şirket işbu Sözleşme veya herhangi bir başka sözleşme kapsamında hizmetleri için belirtilen ücretleri zamanında tahsil edemez ise diğer hakları saklı kalmak üzere, ilgili tutarlar eksiksiz bir şekilde ödenene kadar sağlanan hizmetleri durdurur, Platform’a erişimi askıya alabilir.

Diğer fikri ve sınai haklar

Bu internet sitesindeki materyallerde tarif edilen ürün, işlem veya teknoloji Kiba Yazılım tarafından saklı tutulan başka fikri hakların konusu olabilir ve bunların altında lisanslı değildir. Kiba Yazılım, Kiba Yazılım logosu ve bunlarla sınırlı olmamak üzere bu sitede bulunan diğer markaların ticari markaları mümkün oldukça belirtilmiştir ve Kiba Yazılım onların haklarını tanımaktadır.

Feragat

BU iNTERNET SİTESİNİN İÇERDİĞİ BİLGİ SİZE ‘OLDUĞU GİBİ’, SADECE SİZİN DAHİLİ BİLGİ EDİNME AMAÇLARINIZ İÇİN, ÖRTÜLÜ KALİTE GARANTİSİ VEYA PAZARLANABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA İHLAL OLMAMASI DURUMU DA DAHİL OLMAK ÜZERE HERHANGİ BİR TEMSİL VEYA KESİNLİK YETKİSİ VEYA BİLGİ BÜTÜNLÜĞÜ VEYA HERHANGİ BAŞKA BİR YETKİ OLMAKSIZIN SAĞLANMIŞTIR. HİÇBİR OLAYDA KİBA YAZILIM TARAFLARA KARŞI BU SİTENİN KULLANIMINDAN VEYA BİLGİLERİN GÜVENİLİRLİĞİ VEYA SİTE ÜZERİNDEN ULAŞILAN MATERYALLER VEYA KÂR MAHRUMİYETİ, BELLİ BİR RİZİKONUN DOĞMASINDAN DOLAYI İŞİN ENGELLENMESİ VEYA KESİNTİYE UĞRAMASI, VERİ KAYBINDAN KAYNAKLANAN ZARARLARI DA İÇERMEK VE FAKAT BUNLARLA SINIRLI OLMAMAKLA BİRLİKTE, KİBA YAZILIM BU ZARARLARIN MEYDANA GELMESİ OLASILIĞINDAN HUKUKİ OLARAK İZİN VERİLEN DERECEDE ÖZELLİKLE HABERDAR EDİLSE DE İNTERNET SİTESİNİN HİPERLİNK EDİLMESİNDEN DOĞAN DİREKT, DİREKT OLMAYAN, TESADÜFİ, KULLANIMIN DOĞAL VE ZORUNLU SONUCU OLMAYAN VEYA DOLAYLI ZARARDAN ÖTÜRÜ SORUMLU OLMAYACAKTIR. BAZI YARGILAMA ALANLARI ÖRTÜLÜ GARANTİLERİN VE YETKİLERİN DIŞARDA BIRAKILMASINA İZİN VERMEMEKTEDİR, O YÜZDEN YUKARIDA BELİRTİLEN MAHRUMİYETLER SİZE UYGULANMAYABİLİR.

Bu internet sitesindeki materyaller, teknik kusurlar veya baskı hatalarından kaynaklanan yanlışlar içerebilir ve bu durumda bilgi değişecek, güncellenecek ve uyarı yapılmadan silinecektir. Kiba Yazılım bu materyalde tarif edilen ürünlerde ve/veya programlarda her zaman düzeltme ve değişiklik yapabilir. Kiba Yazılım bu internet sitesinin devamlı ve hatasız işleyeceğini veya noksanların düzeltileceğini garanti etmemektedir. Kiba Yazılım bu internet sitesinin sizin bilgisayar ekipmanınızla uyumlu olduğunu veya internet sitesinin veya sunucunun virüslerden veya hatalardan, worm ya da truva at’ından arınmış olduğunu garanti etmez. Kiba Yazılım bu tür tahrip edici özelliklerden doğacak sonuçlardan zarar görmenizden sorumlu olmayacaktır.

Bütün bunlara ek olarak, Kiba Yazılım bu internet sitesi üzerinden ulaşmayı seçeceğiniz başka bir internet sitesiyle ilgili garanti veya yetki vermemektedir. Kiba Yazılım tarafından bu tarz internet sitelerine ulaşım sağlayan linkler sadece sizin rahatlığınız içindir ve Kiba Yazılım’ın bu internet sitelerini veya içeriklerini onayladığını ima ettiği farz edilmemelidir.

Kiba Yazılım’a bilgi sunma

Genel bilgilendirme için lütfen gizlilik politikası bölümümüze bakınız. Kiba Yazılım ile aranızda bu tarz bilgileri paylaşmak ile ilgili başka yazılı sözleşmeniz olmadıkça, Kiba Yazılım bu internet sitesi aracılığıyla sizden gizli veya müseccel bilgi almak istememektedir. Kiba Yazılım’ın internet sitesinden edindiği ve gizlilik politikası kısmında belirtilen sizin kişisel tanınabilirliğinizle ilgili bilgiler dışındakiler ‘GİZLİ OLMAYAN BİLGİ’ farz edilecektir. KİBA YAZILIMEVİ’NE BU İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN VEYA BAŞKA BİR ELEKTRONİK YOLLA YAZILI BİR SÖZLEŞME OLMADAN VE SİZİN TEKLİFİNİZE BAĞLI OLARAK BİLGİ GÖNDERMENİZ HALİNDE, KİBA YAZILIM’IN O BİLGİLERİ, SİZE KARŞI HERHANGİ BİR YÜKÜMLÜLÜĞÜ OLMADAN KULLANABİLECEĞİNİ ANLAMIŞ VE KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ. Eğer Kiba Yazılım’a nasıl fikir teklif edileceği konusunda bilgi edinmek isterseniz, lütfen sitedeki ‘iletişim’ bölümüne tıklayın ve iletişim formunu doldurun.

Yargılama yetkisi ve şirket detayları

Bu sitenin kullanımı ve siteye ulaşım Türkiye Cumhuriyeti Hukuku tarafından yorumlanacak ve hüküm verilecektir. Kiba Yazılım ve Kullanıcı Türkiye Cumhuriyeti Mahkemelerinin yetkisine uyacaktır.

Şirket detayları

Kiba Yazılım Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

İstanbul Merkez


Adres

Ticari Unvan: Kiba Yazılım Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi EĞİTİM MAHALLESİ KASAP İSMAİL SOKAK NO 7-9 SADIKOĞLU 6 İŞ MERKEZİ KAT 1 DAİRE 4 KADIKÖY/İSTANBUL

Telefon

+90 (216) 337 74 02 (PBX)

Faks

+90 (216) 337 74 02

E-Posta

info@kiba.com.tr

Çanakkale Şube

Adres

Ticari Ünvan: Kiba Yazılım Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ TEKNOPARK

Telefon

+90 (216) 337 74 02 (PBX)

Faks

+90 (216) 337 74 02 (PBX)

E-Posta

info@kiba.com.tr